تبلیغات
میس سارا - حجم بازی Final Fantasy 15 بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد

حجم بازی Final Fantasy 15 بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد

دوشنبه 8 آذر 1395 11:45 ق.ظ

 

حجم بازی Final Fantasy 15 بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد

  • حجم بازی Final Fantasy 15 بر روی کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشخص شد

    توسعه دهنده بازی Final Fantasy XV با نزدیک شده به زمان عرضه ، حجم این بازی را برای کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان اعلام کرد .

    بر اساس گزارش DualShockers ، حجم کل این بازی در کنسول پلی استیشن 4  برابر با 50.698 گیگابایت است که کاربران با دریافت 6.593 گیگابایت از بازی می توانند بخش اول آن را اجرا نمایند . حجم نسخه ایکس باکس وان این بازی نیز اوایل این ماه ظاهرا 50.94 گیگابایت تخمین زده شده است .

    لازم به ذکر است که صفحه فروشگاه پلی استیشن حجم مورد نیاز برای نصب بازی Final Fantasy XV را 40.5 گیگابایت ثبت کرده است این در حالیست که فروشگاه ایکس باکس این فضای مورد نیاز را 51.82 اعلام کرده است . البته ممکن است این اعداد کاملا دقیق نبوده و احتمالا تا زمان انتشار بازی اصلاح شوند . در روز عرضه Final Fantasy XV یک بروز رسانی بزرگ ه نام Crown دریافت خواهد کرد که شامل انواع بروز رسانی ها از جمله رفع اشکالات جزئی ، ویژگی های جدید و تغییرات کلی در گیم پلی بازی می باشد .

    بازی  Final Fantasy XV پس از یک سال تاخیر های متعدد سر انجام در تاریخ 29 نوامبر( 9 آذر) برای کسنول های پلی استیشن و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد .


برچسب ها: حجم ، بازی ، Final ، Fantasy ، 15 ، بر ، روی ،