تبلیغات
میس سارا - گسترش ترمز استقلال را کشید/تراکتور با تفاضل در صدر جدول

گسترش ترمز استقلال را کشید/تراکتور با تفاضل در صدر جدول

شنبه 6 آذر 1395 09:10 ب.ظ

 

تحریر نو - گسترش ترمز استقلال را کشید/تراکتور با تفاضل در صدر جدول

 • تحریر نو - گسترش ترمز استقلال را کشید/تراکتور با تفاضل در صدر جدول

  تیم فوتبال استقلال تهران با تساوی ۲ بر ۲ مقابل گسترش فولاد تبریز از رسیدن به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر بازماند.

  تیم فوتبال استقلال تهران با تساوی ۲ بر ۲ مقابل گسترش فولاد تبریز از رسیدن به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر بازماند.

  به گزارش تحریرنو ، تیم های فوتبال استفلال تهران و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال عصر جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید تا دو تیم امتیاز ها را تقسیم کنند.

  گل های استقلال را دراین دیدار سید محسن حمیدی (گل به خودی) و محسن کریمی در نیمه نخست بازی به ثمر رساندند.

  لوسیانو پریرا مهاجم خطرناک گسترش فولاد در نیمه نخست توانست نتیجه بازی را ۲ بر یک کند تا گسترشی ها با امید بیشتری نیمه دوم را شروع کنند.

  در نیمه دوم دو تیم موقعیت های زیادی را برروی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما در نهایت این تیم گسترش فولاد بود که توانست به وسیله علیرضا نقی زاده در دقیقه ۸۰ بازی را به تساوی بکشاند.

  فرناندو دخسوس دروازه بان تیم فوتبال گسترش فولاد که در این بازی موقعیت های بسیار خوبی را از بازیکنان استقلال گرفت در دقیقه ۷۴ به دلیل خطا روی محسن کریمی از زمین مسابقه اخراج شد تا گسترشی ها ۱۰ نفره بازی را دنبال کنند.

  در این مسابقه فرشید اسماعیلی از استقلال جای خود را به علی قربانی داد و خسرو حیدری نیز به جای مجید حسینی وارد استقلال شد.

  در تیم گسترش فولاد نیز یوسف سیدی جای خود را به محمدامین درویشی داد. محمد رضا خلعتبری نیز به جای رضا خالقی فر وارد میدان شد. همچنین به دلیل اخراج دخسوس کورش ملکی جای محمد امین درویشی که در نیمه دوم وارد زمین شده بود راهی میدان شد.

  محمد حسین زاهدی فر داور مسابقه در پایان نیمه دوم ۶ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

  استقلال با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. گسترش فولاد تبریز نیز ۱۰ امتیازی شد و در جایگاه ۱۳ قرار گرفت.

  ‌در سایر دیدارهای امروز شاگردان امیرقلعه نویی با نتیجه ۲ بریک برابرتیم صبای قم به برتری رسیدند و با ۲۳ امتیازی شدن درصدر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرارگرفتند.

  محمد ابراهیمی دردقیقه ۵۳ و محمد ایرانپوریان دردقیقه ۶۵ برای تیم تراکتورسازی گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای تیمشان به ارمغان آوردند.

  تنها گل تیم صبای قم را احمد حسن زاده دردقیقه ۷۱ به ثمررساند اما با این گل نتوانست مانع شکست تیمش دراین دیدار شود.

  درنیمه نخست این دیدار توپ و میدان دراختیاربازیکنان تیم تراکتورسازی بود اما تلاش آنان دراین نیمه به دلیل دفاع منطقی بازیکنان و مدافعان تیم صبای قم گلی را دربرنداشت و بازی با تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان رسید.

  درنیمه دوم تعداد حملات بازیکنان تیم تراکتورسازی افزایش یافت و آن ها سرانجام دردقیقه ۵۳ مزد برتری خود را گرفتند و محمد ابراهیمی دروازه حامد لک را باز کرد.

  دراین دقیقه توپ ارسالی به پشت مدافعان صبا به ادینیهو رسید و این بازیکن پس از آن که خود نتوانست دروازه حریف را با خطر مواجه کند آن را برای سایر هم تیم های خود درمحوطه جریمه فرستاد و درادامه با برگشت ناقص توپ،‌محمد ابراهیمی صاحب موقعیت مناسبی شد و با شوتی سنگین که درادامه به مدافعان تیم صبا برخورد و تغییر جهت داد و وارد دروازه تیم حریف شد.

  این روند ادامه داشت و بازیکنان تیم تراکتورسازی باز هم صاحب موقعیت هایی برای گلزنی شدند و دردقیقه ۶۵ به دنبال اعلام ضربه پنالتی به سود تیم تراکتورسازی محمد ایرانپوریان، پشت این ضربه ایستاد و دروازه تیم صبا را باز کرد.

  ایرانپوریان با این گل تعداد گل های خود در لیگ برتر را ۵ عدد رساند و این درحالی است که او ۴ پاس گل نیزدر این فصل داده است.

  درادامه شاگردان صمد مرفاوی که همه چیز را از دست رفته می دیدند روند حرکتی خود را تغییر داده و درادامه تغییر تاکتیک احمد حسن زاده دردقیقه ۷۱ برای تیمش گلزنی کرد.

  دراین دقیقه ارسال کریم اسلامی درمحوطه جریمه به حسن زاده رسید و این بازیکن با ضربه سری دقیق دروازه محمد رضا اخباری را باز کرد.

  حملات صبا درادامه بازهم ادامه داشت و بازیکنان تراکتورسازی چشم به ضد حملات و کنترل بازی داشتند و درپایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم تراکتورسازی به پایان رسید.

  تراکتورسازی با این برد ۲۳ امتیازی شد و به صدر رفت و تیم صبای قم نیز با ۹ امتیاز در رده ۱۴ باقی ماند.


برچسب ها: گسترش ، ترمز ، استقلال ، را ، کشید/تراکتور ، با ، تفاضل ،