تبلیغات
میس سارا - ایمیل – نکاتی برای خطوط موضوع – قرار دادن پیام در موضوع خط و تغییر خط موضوع

ایمیل – نکاتی برای خطوط موضوع – قرار دادن پیام در موضوع خط و تغییر خط موضوع

دوشنبه 27 دی 1395 01:54 ب.ظ

 

ایمیل - نکاتی برای خطوط موضوع

 • ایمیل - نکاتی برای خطوط موضوع

  این باور نکردنی است که چگونه چیزی به عنوان به ظاهر ناچیز به عنوان یک خط موضوع ایمیل می تواند تفاوت زیادی در ایجاد یا نه ایمیل به عنوان خوانده شده، حذف شده، و یا تعویق انداختند. در اینجا ۲ راه برای گرفتن قدرت از خطوط خود و کمک به هر دو خود و دیگران را به سازنده تر است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در مرحله اول، هنگامی که آن را ممکن است، آزمایش با قرار دادن کل پیام خود را به خط موضوع. بسیاری از مردم به استفاده از این روش و در حال تلاش برای نشان دادن استراتژی برای دیگران با آنها کار می کنند. این شگفت انگیز است که چگونه اغلب آن را واقعا یک گزینه است. برای مثال، اگر شما نیاز به ارسال یک ایمیل به مورد یک جلسه که قرار بود امروز برگزار می شود در ۰۳:۳۰ اما در حال حاضر لغو شده، خود را بهترین گزینه است برای قرار دادن زیر را در خط موضوع: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱]


  “ملاقات در ۳:۳۰ بعد از ظهر لغو شده است.» [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بعد از آن شما را دنبال که با “EOM،” که به معنی پایان پیام. توجه: شما باید برای آموزش مردم چه که مخفف به معنی با نوشتن EOM – پایان پیام تا هر کس می داند و با مخفف آشنا است. هنگام استفاده از یک خط موضوع در این راه، شما اجازه می دهد کسی که فقط اسکن از طریق / ایمیل خود را – هم در کامپیوتر و یا بر روی تلفن همراه – به فقط در خط موضوع نگاه کنید. آن شخص فقط می توانید خط موضوع خود را ببینید و فکر می کنم، “اوه، خدا را شکر، من مجبور به راه رفتن در سراسر محوطه دانشگاه،” و یا “من مجبور به رانندگی در سراسر شهر” و، آنها نیز ممکن است فکر می کنم، من مطمئن قدردانی این واقعیت است که این ایمیل را در این راه فرستاده شد. شما می توانید در اعتماد به نفس بالا توسط دیگران زمانی که شما به اندازه کافی متفکر برای استفاده از این تاکتیک هستند برگزار می شود.

  در حال حاضر، فقط در مقابل پیام همه-در-موضوع-خط با شایع تر ایمیل های راه و موضوع خود خطوط استفاده می شود. اکثر مردم تنها قرار داده کلمه “جلسه” در خط موضوع. اسکنر ایمیل سریع ممکن است شکل آن را احتمالا یک یادآوری در مورد این نشست، و سپس آن را باز نمی شود، بنابراین پیام واقعی در مورد جلسه دیدن نیست را کنسل کند. بنابراین، از این پس، اگر شما می توانید به اندازه کافی مختصر و مفید برای قرار دادن کل پیام خود را در خط موضوع، همیشه به خاطر سپردن به نشان می دهد که شما انجام داده اند تا با قرار دادن “پایان پیام” (EOM). [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در نوک بهره وری بعدی این است که تغییر یک خط موضوع که در حال حاضر نوشته شده است، صرف نظر از اینکه شما آن را نوشته و یا شخص دیگری نوشت ایمیل و شما آن را دریافت کرده است. شما می توانید آن قبل از ارسال آن تماس را تغییر و یا فقط آن را تغییر دهید به طوری که شما می توانید آن را بعد راحتی پیدا کنید. این اجازه می دهد تا شما را به تغییر یک خط موضوع که می گوید، “بودجه” به چیزی خاص تر و مفید، به عنوان مثال، “پیشنهاد بودجه – نسخههای ۱ و ۲ به مرور پنجشنبه” [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ساعت دیگر در حال تغییر موضوع خطوط است که مردم موضوعات مربوط به تغییرات در ایمیل. این زمانی است که یک ایمیل به جلو و عقب رفته است چند بار و هر چند آن را در اصل در مورد جلسه شورای شهرستان بود، آن را در حال حاضر به بدل “چه شما به این رویداد شنبه شب پوشیدی؟” شما می توانید خط موضوع را تغییر دهید – قبل از ارسال آن است. این تنها تغییر آن برای استفاده در آینده خود را، بلکه به عنوان یک لحظه تدریس برای شخص دیگر. شما در حال به آرامی اجازه دادن به دیگران می دانم، “اجازه دهید مراقب باشید در مورد مخلوط کردن موضوعات در یک ایمیل می شود.” به طور کلی، با این حال، چرا که مردم در حال رفتن به پایین و پیدا کردن اطلاعات نوشته شده است قبل از آن، در صورت امکان، بهتر است برای شروع یک ایمیل کاملا جدید اگر شما در حال رفتن به در رفتن به یک موضوع جدید است.

  بنابراین ، آزمایش با هر کدام از این استراتژی ها و فقط تماشا بهره وری خود را افزایش و حرفه ای. به اشتراک گذاری این با دیگران، TOO.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: ایمیل ، ، نکاتی ، برای ، خطوط ، موضوع ،