تبلیغات
میس سارا - بهترین چسب و چسب برای کارت های دست ساز

بهترین چسب و چسب برای کارت های دست ساز

چهارشنبه 15 دی 1395 01:23 ب.ظ

 

بهترین چسب و چسب برای کارت های دست ساز

 • بهترین چسب و چسب برای کارت های دست ساز

  بهترین چسب برای کارت های دست ساز انواع چسب است که کار به رعایت مواد که شما انتخاب کنید برای استفاده با کارت های دست ساز خود را می باشد. برخی چسب برای مواد خاص، مانند کاغذ ساخته شده، و به خوبی با مواد دیگر کار نمی کند، مانند پارچه. بهترین چسب برای ساخت کارت های دست ساز آنهایی که به طور نامحدود می چسبد و طرح نهایی از کارت با توده ناخوشایند و یا چسب خشک اضافی را مختل نمی باشد.

  هنگامی که ساخت کارت های دست ساز، شما نیز ممکن است بیا برای پیدا کردن که راه های دیگر به پایبندی مواد که شامل چسب وجود دارد. به عنوان مثال، بسیاری از crafters از کارت دست ساز چاشنی دوختن اقلام و تزئینات بر روی کارت های خود را به جای استفاده از چسب. دیگران را پیدا کنید که نوار دو طرفه و یا اسپری بر روی چسب های بهترین با انواع کارت های دست ساز که آنها ایجاد می کنند.

  در اینجا تفکیک انواع مواد رایج مورد استفاده در هنگام ساخت کارت های دست ساز و بهترین چسب یا چسب برای آن دسته از انواع است مواد:

  پیوستن کاغذ به کاغذ

  چسب کاغذ به کاغذ ترکیب رایج ترین است که برای ساخت کارت های دست ساز استفاده می شود. بهترین نوع چسب مورد استفاده برای کارت های دست ساز در هنگام کار با کاغذ آن نوع از چسب و چسب که توده ایجاد نمی کند. دو نوار دائمی طرفه چسب بزرگ به هنگام استفاده از اتصال کاغذ به دیگر تکه های کاغذ است. نوار دو طرفه اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر CRAFTER که در آن چسب قرار داده شده است و آن را یک نوع بسیار مسطح چسب است که نمی خواهد در توده بر روی کارت گردد. بسیاری از Scrapbookers می را انتخاب نمایید نوار دو طرفه به عنوان چسب اصلی خود در هنگام کار با پیوستن عکس ها و دیگر یادگارهای کاغذ را به یک دفترچه.

  پیوستن embellishments به مقاله

  تزئینات، مانند دکمه، گل ابریشم، و دیگر اقلام کوچک، اغلب در هنگام ساخت کارت های خانگی استفاده می شود. چند نوع چسب که کار خواهد کرد که با استفاده از این نوع از تزئینات است. روشن چسب خشک کردن بهترین کار، بار چسب، مانند المر و یا بیخودی چسب Aleene است، مناسب برای پیوستن تزئینات بر روی کارت های دست ساز هستند. برای یک چسب محکم تر، شما می توانید یک تفنگ چسب داغ با روشن چوب خشک کردن چسب استفاده کنید. هنگام استفاده از چسب خشک کردن روشن یا چوب چسب گرم به یاد داشته باشید اجازه دهید تا چسب خشک به طور کامل قبل از دست زدن کارت دوباره.

  پیوستن پارچه به مقاله

  انواع پارچه هستند یک راه عالی برای اضافه کردن ابعاد و بافت به یک کارت خانگی. اگر شما به استفاده از پارچه های نور، مانند توری و یا پنبه، سپس شما ممکن است با استفاده از اسپری چسب در نظر بگیرند. اسپری چسب را پشت پارچه یک لایه نور خوب چسبندگی. چسبندگی نور اجازه می دهد تا شما را به رعایت پارچه به کارت بدون هیچ توده. اگر شما به استفاده از پارچه های سنگین تر، مانند جین، و سپس شما ممکن دوخت لبه های پارچه به کارت خود را در نظر و یا شما ممکن است یک چسب پارچه در نظر بگیرند. هنگام استفاده از چسب پارچه شما باید چسب به عنوان نازک و به طور مساوی که شما می توانید گسترش یافته است. هنگامی که پارچه در محل، شما ممکن است را انتخاب کنید تا یک پوشه استخوان و یا لبه یک حاکم تا آن را صاف قبل از آن را خشک. این کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ توده یا حباب های هوا در زیر پارچه وجود دارد.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

برچسب ها: بهترین ، چسب ، و ،