تبلیغات
میس سارا - تصاویر/ حمله به کلوپ شبانه در استانبول

تصاویر/ حمله به کلوپ شبانه در استانبول

دوشنبه 13 دی 1395 02:56 ق.ظ

 

تصاویر/ حمله به کلوپ شبانه در استانبول

 • تصاویر/ حمله به کلوپ شبانه در استانبول

  بر اساس آخرین گزارش ها تعداد کشته شدگان حمله مسلحانه به کلوب شبانه رینا در استانبول به ۳۵ نفر افزایش یافته است. تعداد زخمی ها دست کم ۴۰ نفر اعلام شده که حال ۱۰ نفر از آنها وخیم است.

  حصاریا| بر اساس آخرین گزارش ها تعداد کشته شدگان حمله مسلحانه به کلوب شبانه رینا در استانبول به ۳۵ نفر افزایش یافته است. تعداد زخمی ها دست کم ۴۰ نفر اعلام شده که حال ۱۰ نفر از آنها وخیم است.

  به گزارش حصاریا، ساعت یک و سی دقیقه صبح یک شنبه به وقت محلی، مهاجمان مسلح به کلاشینکف ابتدا یک پلیس را در ورودی کلوب رینا کشتند و سپس وارد این کلوب شدند و مردم را به گلوله بستند.

  در تصویری که از یکی از مهاجمان منتشر شده او لباس بابانوئل به تن دارد. با اینکه خبرهای متناقضی درباره تعداد مهاجمان منتشر شده اما یکی از شاهدان تعداد مهاجمان را ۳ یا ۴ نفر اعلام کرده است. برخی از حاضران با آغاز حمله مهاجمان و برای فرار خود را به داخل کانال بسفر می انداختند.

  کلوب شبانه رینا استانبول یکی از محبوب ترین کلوب های شبانه این شهر است که مردم جشن سال نو میلادی را در آن جشن گرفته بودند و گفته شده است که صدها نفر در زمان حمله در این کلوب حضور داشته اند.

  منبع

برچسب ها: تصاویر/ ، حمله ، به ، کلوپ ، شبانه ، در ، استانبول ،