تبلیغات
میس سارا - تشکر تیم اینتر میلان از چالش مانکن ایرانی +فیلم

تشکر تیم اینتر میلان از چالش مانکن ایرانی +فیلم

شنبه 20 آذر 1395 08:10 ب.ظ

 

تشکر تیم اینتر میلان از چالش مانکن ایرانی +فیلم

 • تشکر تیم اینتر میلان از چالش مانکن ایرانی +فیلم

   

  به گزارش ایران ناز مدتیست  یک بازی به اسم چالش مانکن ، در اینستاگرام باب شده که در آن افراد باید همچون یک مانکن بی جان بر سر جای خود ثابت و بدون حرکت بایستند و در این حالت از آنها تصویر برداری میشود.ایرانیها نیز که در اجرای چالش های مختلف اینستاگرامی ید طولایی دارند هزاران کلیپ برای چالش مانکن ساختند که در این میان یکی ازین کلیپها جهانی شد . به گزارش ایران ناز چالش مانکن ایرانی ها پس از دربی دلامادونینا جهانی شد.

   

  این کلیپ بسیار زیبا باشگاه اینتر میلان را به تشکر واداشت .طرفداران ایرانی اینتر پس از گل دوم نراتزوری برابر میلان خوشحالی منحصر به فردی به نمایش گذاشتند که حالا جهانی شده است.

   

  اینتر در دربی دلا مادونینا موفق شد با گل دقایق پایانی ایوان پریشیچ بازی را به تساوی بکشد، طرفداران ایرانی اینتر در خانه فوتبال پس از این گل چالش مانکن را اجرا کردند.

   

  ساعتی پیش اینستاگرام رسمی اینتر با انتشار این ویدئو به سه زبان فارسی، انگلیسی و ایتالیایی نوشت:سلام ویژه به طرفداران اینتر در اینتر کلابِ ایران! ما از شور و اشتیاق و همکاریتان از تیم تشکر می کنیم.

  تشکر تیم اینتر میلان از چالش مانکن ایرانی +فیلم

  ویدیو؛ اجرای چالش مانكن توسط اعضای کانون هواداران اینتر در ایران:

   

   

  تشکر تیم اینتر از هواداران ایرانی بخاطر کلیپ چالش مانکن در رسانه های خارجی بازتاب زیادی داشت. صفحه اینستاگرام اینتر میلان در اقدامی جالب از هواداران ایرانی خود برای چالش مانکن تشکر کرد .

   

  اینترمیلان و آث میلان در یک دربی زیبا به رقابت با هم پرداختند که این دربی حساس با نتیجه 2 بر 2 مساوی به پایان رسید .

   

  هواداران ایرانی اینترمیلان در اقدامی جالب یک کلیپ ساختند که به چالش مانکن معروف است .این کلیپ زیبا و دیدنی که حاصل ایده جوانان ایرانی بود باشگاه اینتر را نیز حیرت زده کرد طوریکه آنها در پیامی فینگلیش از ایرانی ها و هواداران ایرانیشان تشکر کردند .

   

  صفحه اینستاگرام اینتر با انتشار فیلم هواداران ایرانی خود در پیامی از هواداران ایرانیشان با پرچم ایران به سه زبان فارسی ، انگلیسی و ایتالیایی تشکر کرد .صفحه اینتر میلان نوشت :

   

  Salame vije be InterFans dar InterClub Iran! Ma az shoor o eshtiagh va hemayatetan az team tashakor mikonim! 

   

  مطالب مرتبط:

   

  جواب وزارت بهداشت به کلیپ چالش مانکن در اتاق عمل

   

  جنجال چالش مانکن پزشکان در اتاق عمل +فیلم

   

  اینتر برای پنجمین بار قهرمان شد


برچسب ها: تشکر ، تیم ، اینتر ، میلان ، از ، چالش ، مانکن ،